Spirulin Plus na odkwaszenie – opinie

Czy wiesz, że zakwaszenie organizmu to stan, który dosięga nawet co trzeciego Polaka? Najczęściej jest wynikiem niezdrowych nawyków żywieniowych: nieregularnej, niezbilansowanej diety.

Jednym z efektywnych sposobów pozwalających szybko odkwasić organizm i doprowadzić do tzw. równowagi kwasowo-zasadowej jest Spirulin Plus. To naturalna kompozycja skutecznych składników, między innymi: spiruliny, chlorelli i lucerny siewnej.

Spirulin Plus jest jednym z najpopularniejszych środków tego typu. Czy faktycznie jest tak skuteczny? Odpowiedzi udziela dietetyk Karolina Wrońska.

Czy Spirulin Plus to preparat, który poleca Pani swoim pacjentom?
Jak najbardziej. Spirulin Plus jest efektywnym sposobem na pozbycie się nadmiernej kwasowości w organizmie i uzyskanie pH w granicach 7,35-7,45, które stanowią „optimum”.

Czy Spirulin Plus powoduje jakieś reakcje niepożądane?
Generalnie jest to środek bezpieczny. Jednak, należy mieć na uwadze, że z zakwaszonym organizmem należy postępować ostrożnie. Dlatego też swoim pacjentom, prócz suplementacji polecam także czasową zmianę diety na lżejszą, bardziej zasadową.

Czy Spirulin Plus to produkt, który mogą zażywać osoby starsze?
Spirulin Plus może stosować każdy kto ukończył lat naście. Nie ma ograniczeń wiekowych, gdyż substancje na których bazuje są niegroźne. Nie powodują żadnych reakcji niepożądanych.

Czy istnieją alternatywy dla Spirulin Plus?
I tak. I nie. Można skorzystać z innych środków tego typu, jednak kompozycja spiruliny i chlorelli jest unikalna. To właśnie ona – według mnie – jest odpowiedzialna za tak wysoką efektywność tego preparatu.

Czy Spirulin Plus pomaga tylko na zakwaszenie?
Nie. Moi pacjenci cenią sobie Spirulin Plus także za wysoką efektywność jeśli chodzi o eliminację nagromadzonej wody z organizmu. Zauważalna jest również poprawa samopoczucia oraz zwiększone ilości sił witalnych.

Po więcej informacji na temat Spirulin Plus zapraszamy do serwisu: odkwaszaczorganizmu.pl.

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*