Jak powiększyć biust – metody na większe piersi

Powiększanie piersi to jeden z najczęściej realizowanych zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej. W zasadzie, trudno się temu dziwić – w końcu kobiety przykładają szczególną uwagę do wyglądu i kondycji swoich piersi.

Dla wielu Pań – duży dekolt, biustonosz z systemem push-up czy konturowanie piersi to zdecydowanie za mało. Kolejnym krokiem jest realizacja zabiegu. Poniżej pokrótce przedstawiamy trzy, najczęściej wybierane rozwiązania.

Implanty piersiowe (operacja plastyczna)

Najbardziej popularnym rozwiązaniem, które jednocześnie oferuje zdecydowanie najwyższą trwałość jest operacja plastyczna. To zabieg, którego efekty utrzymują się przez całe życia (implanty są ciałem obcym, nie ulegają rozpuszczeniu oraz wchłonięciu przez organizm).

Pacjentka decydująca się na zabieg może dowolnie wybrać kształt implantu oraz jego wielkość. Koszt tego typu zabiegu zazwyczaj oscyluje w granicach kilkunastu tysięcy złotych (w zależności od kliniki, wybranych implantów).

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy wykorzystywany jest w modelowaniu niemalże całego ciała, także piersi. Metoda ta jest „naturalna”, gdyż bazuje na substancji wystąpującej w naszym organizmie. Jest ona odpowiedzialna za jędrność i sprężystość skóry.

Kwas hialuronowy aplikowany jest bezpośrednio do piersi i pozwala osiągnąć efekt powiększenia biustu o nawet dwa rozmiary. Jednocześnie, nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Niestety, jego trwałość nie jest zbyt wysoka. Efekty utrzymują się do dwóch lat. Koszt samego zabiegu zwykle nie przekracza 10000 złotych.

Lipomodeling

Lipomodeling określany jest często jako zabieg „2 w 1”, gdyż dzieli się go na dwie części: liposukcję oraz powiększanie piersi. Lipomodeling to nic innego jak powiększanie i modelowanie piersi własnym, odwirowanym tłuszczem.

Rozwiązanie te jest skuteczne, w pełni naturalne i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Niestety, jest także dosyć kosztowne (cena przekracza 10 000 złotych). Nie mniej jednak, w pełni naturalny efekt powiększania piersi to dostateczny wabik, który powoduje, że zabieg cieszy się niemałą popularnością.

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*