Zielona herbata – czy faktycznie odchudza?

W dzisiejszych czasach, temat odchudzania jest wszechobecnych. W telewizji, radio i innych mediach non stop mówi się o dietach, byciu „fit” i treningach. Wszystko to jest uwarunkowane przez fakt, iż nadwaga stanowi bardzo poważną przypadłość, która dosięga około 50% społeczeństwa.

W związku z tym problemem powstaje wiele specyfików, określanych mianem „złotych środków na odchudzanie”. Jaka jest rzeczywistość? Tego typu preparaty zwykle nie są nawet w 50% tak skuteczne jak zapowiadają to producenci. Gdyby faktycznie działały tak efektywnie, to kto borykałby się z nadwagą? Nikt!

Podstawą odchudzania jest przede wszystkim dieta i trening. Suplementacja to tylko dodatek. Dzisiaj chcielibyśmy wziąć pod lupę tenże dodatek i przeanalizować działanie oraz skuteczność zielonej herbaty.

Zielona herbata – znana od pokoleń, ale niedoceniana?

Reklam różnego rodzaju specyfików jest naprawdę wiele. Wśród szeroko promowanych środków trudno jednak znaleźć zieloną herbatę. To nieco zapomniany preparat, którego wykorzystanie w procesach odchudzania jest bardzo rzadkie? Dlaczego tak się dzieje? Czy to wynik niewielkiej skuteczności?

Zielona herbata to preparat ogólnodostępny o względnej efektywności. Pomaga w procesach odchudzania, ale nie gwarantuje redukcji w postaci 5 kilogramów na miesiąc. Ba – żaden preparat nie gwarantuje takich efektów.

Zielona herbata to środek wielokrotnie przebadany i sprawdzony. Nie powoduje żadnych skutków ubocznych przez co można powiedzieć, że jest w pełni bezpiecznym środkiem. Skąd zatem tak mała popularność?

Wynika to z faktu niewielkiej reklamy. Tak, zielona herbata jest „zapomnianym”, „niedocenianym” środkiem, który nie odbiega zbyt dużo od skuteczności innych środków. A przy tym – jej koszt to zaledwie kilka złotych.

Liczymy na Wasze testy!

Zachęcamy do zakupu zielonej herbaty i własnych testów. Koszt jest naprawdę niewielki. Po kilku tygodniach – podzielcie się w komentarzach własną opinią. Będziemy wdzięczni!

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*