Jak schudnąć 15 kilogramów w ciągu miesiąca?

Redukcja kilogramów to proces, który z całą pewnością wymaga czasu i ogromu cierpliwości. Niektórzy jednak pragną odchudzać organizm w tak szybkim tempie, że trzeba się zastanowić czy jest to możliwe z punktu fizjologicznego.

Celem z cyklu tych mało realnych wydaje się być „minus 15 kilogramów w miesiąc”. Czy można chudnąć w takim tempie? Czy w ciągu 30 dni można pozbyć się aż 15 kilogramów nadwagi?

Na wstępie pragniemy zauważyć, że każdy organizm jest inny, a co za tym idzie – inaczej reaguje na zmiany wprowadzane w żywieniu czy aktywność fizyczną. Oznacza to, że stosując taką samą dietę i ten sam trening u dwóch różnych osób, efekty nigdy nie będą takie same. Wszak, czynników indywidualnych jest naprawdę dużo.

Nie mniej jednak, istnieją metody uniwersalne, które pozwalają chudnąć w szybkim tempie. I nie mamy tutaj na myśli zabiegów liposukcji. Tak dużej nadwagi można pozbyć się w miesiąc, ale należy bezwzględnie zadbać o trzy elementy: dietę, trening oraz suplementację.

CEL: 15 kilogramów mniej w jeden miesiąc

Odżywianie
Przestrzegamy przed stosowaniem jakichkolwiek diet głodówkowych. Jadłospis powinien być zbilansowany, regularny i pełnowartościowy. Zaleca się obniżyć bilans o maksymalnie 300 kcal względem generowanego zapotrzebowania energetycznego.

Trening
Aktywność fizyczna to najbardziej wymagający element procesów redukcyjnych. Jeśli chcemy chudnąć w tak wysokim tempie musimy zadbać o około 10-12 sesji treningowych w ciągu tygodnia. Czas trwania każdej z nich to minimum 45 minut. Zaleca się stosować tylko i wyłącznie ćwiczenia aerobowe.

Suplementacja
Dietę należy uzupełnić o sprawdzone suplementy diety oparte na takich substancjach jak błonnik lub kwas hydroksycytrynowy. Doskonale w roli wspomagacza sprawdzi się Acai Berry Extreme, Green Barley Plus, Garcinia Cambogia lub Fibre Select.

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*