Acai: cena, opinie

Nadwaga to problem, który może doprowadzić do otyłości, a ta – nawet do śmierci. Szacuje się, że każdego roku na skutek otyłości lub jej powikłań umiera 3 miliony osób. To naprawdę szokujące statystyki.

Walka z otyłością i nadwagą określana jest mianem odchudzania. To proces na który składają się: zmiana nawyków żywieniowych, wzmożona aktywność fizyczna oraz suplementacja.

Na rynku suplementów diet dostępne są dziesiątki preparatów wspomagających odchudzanie. Ich skuteczność jest bardzo zróżnicowana. Dzisiaj pragniemy przedstawić hit ostatnich miesięcy – jagodę Acai.

Acai Berry – co to takiego?

Jagody Acai to owoce, które pochodzą z lasów tropikalnych Ameryki Południowej. Posiadają liczne właściwości wpływające pozytywnie na zdrowie, m.in:

  • opóźniają procesy starzenia
  • hamują rozwój komórek rakowych
  • wspomagają pracę serca i jelit

Jednakże Acai Berry to przede wszystkim – doskonały suplement wspomagający odchudzanie. Wysoka zawartość błonnika pozwala na pogłębienie uczucia sytości, przyśpieszenie metabolizmu oraz regulacje wypróżniania.

Acai Berry: cena

Preparaty zawierające Acai Berry mają zróżnicowaną cenę. Zazwyczaj zależna jest ona od dawki owocu w jednej kapsułce, producenta oraz wielkości opakowania.

Jagody Acai można dostać również w sklepach ze zdrową żywnością. Ich cena jest niższa, ale komfort spożywania także mniejszy. W gotowych suplementach jagoda ma zmikronizowaną formę, łatwą do połknięcia.

Acai Berry – opinie

Poniżej prezentujemy wybrane opinie na temat Acai Berry:

Jagody Acai? Doskonałe. Wykorzystałam zapas na 30 dni od Acai Berry Extreme i jestem zachwycona. Na wadze minus 4 kilogramy. To rezultat BEZ diety i aktywności fizycznej. Aż boję się pomyśleć co się wydarzy jak dorzucę do tego jadłospis i trening. – Martyna, 27 lat

Stosuję Acai od dwóch miesięcy. Daje dobre rezultaty – średnio na wadze ubywa trzy kilogramy. Dodam, że nie stosuję diety – środek działa sam w sobie. Jestem zadowolony. – Dawid, 31 lat

Co mogę powiedzieć o Acai Berry? Dieta, trening i Acai daje mi spadek w ciągu miesiąca wynoszący 4,5kg!!! W dwa miesiące zniknęło z wagi 9 kilogramów. To naprawdę działa. – Dominika, 21 lat

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*